Projektové řízení

Jakub Veselý

Absolvent Vysoké školy ekonomie a managementu v Praze a Vysoké školy Polytechnické v Jihlavě. Ve své kariéře získal řadu mezinárodních zkušeností ze svých pracovních činností v Torontu, Londýně, Petrohradě a Kuala Lumpur.

 Působil jako konzultant v řadě projektů v České republice/zahraničí, ve státní i soukromé sféře. 

   Od roku 2014 působí v řadě společností se specializací na poradenství, inženýring a je Partnerem v architektonickém studiu VSinženýring. Členem odborných komisí a výborů v Municipalitách se zaměřením na majetek, investice a finance. Členem představenstva společnosti Centra filmu a historie. Byl nominován Primátorem do komise a poroty architektonické soutěže "projektu století" Vltavská filharmonie. V roce 2019 byl jmenován Radou hlavního města Prahy do dozorčí rady společnosti Obecní dům, a.s.  

  Je zodpovědný za architektonické studie, projektové dokumentace včetně profesí a stavební inženýring pro úspěšnou kolaudaci Vašeho investičního záměru.

Referenční retail zakázky:

OC Westfield Praha - Chodov, OC IGY České Budějovice, OC AUPARK Hradec Králové, OC TESCO Jihlava, OC Plzeň, Palác Ligna Světozor Praha 1, polyfunkční dům Říčany, OC Brno hl. nádraží, Palác Metro Praha 1 a další.